Wracamy do treningów po przerwie wakacyjnej!

Proszę o zapoznanie się ze wstępnym kalendarium treningów w sierpniu. Zawodnicy z rocznika 2007 do 15.08.2018r. trenują z Orlikiem Starszym, a później przejdą testy w grupie docelowej, w której będą występować od następnego sezonu tj. Młodziki, gdzie trenerem jest Trener Adam Zbroszczyk.

Kalendarium będzie aktualizowane na bieżąco, co związane jest z rozgrywaniem meczów kontrolnych oraz testów sprawnościowych, które przewidziane są na drugą połowę sierpnia.
Każdy zawodnik obowiązkowo na treningu musi posiadać czerwoną koszulkę treningową, zielone spodenki oraz białe getry, ochraniacze tak jak zawsze również traktujemy obowiązkowo.
Jeśli ktoś przebywa jeszcze na wakacjach, należy ten fakt niezwłocznie zgłosić trenerowi grupy.

Składki członkowskie opłacane są standardowo do 15.08.2018r.

Trener Przemysław Szczerba